6.1.2013 - Jičín

Účastníci turnaje - SK "A" - SK Jičín 1898, Arsenal Česká Lípa II, TJ Kounice, SK Milíčeves

SK "B" - TJ Jičíněves, Arsenal Česká Lípa I, SK VTJ Rapid Liberec, FJK Nové Město

Turnaj se konal v odpoledních hodinách, začátek v 14:00, to našim klukům vyhovovalo, vyhnuli jsme se tradičně ospalým prvním zápasům. Začali jsme uvodním zahajovacím zápasem proti Arsenalu Česká Lípa. Nic nenaznačovalo souvislost výkonů slavného Arsenalu s naším soupeřem. Lukáš Z. otevřel skore zápasu již v prní minutě zápasu nádhernou bombou do šibenice, následoval gól ve třetím minutě po spolupráci nahrvajícího Jirky Zmáti a skorujícího Patrika. V zápase se také jednou trefil Martin, následoval další gol Lukáše opět střelou z dálky a dva goly z rohu, jeden vstřelen Jirkou Zm. a jeden opět Patrikem.

Jičín - Arsenal II - - 6:0

Druhé utkání pokračovalo ve stejném duchu a kluci pokračovali v tříkrálové koledě. Soupeři z Kounic jsme tentokrát nadělili 4 branky. Tři branky padly po spolupráci Jirky Zm. a Patrika (Zmáťa 2x, Patrik 1x), jednou brankou se podílel na výsledku Tomáš Ouhrabka.

Jičín - Kounice - - 4:0

Soupeř z Milíčevese byl náhradníkem za původně domluvený celek z polské Wroclawi. Při tomto utkání si diváci žádali "deset". To se klukům nepodařilo, přesto nás potěšili osmi brankami. Skore začal Tomáš Ouhrabka, podařilo se mu obrat o míč laxního obránce soupeře v jeho pokutovém území a započít brankové hody. Následovali 4 branky Patrika, po jedné brance vstřelil Lukáš Z., Zmáťa a Martin.

Jičín - Milíčeves - - 8:1

Ze skupiny jsme tedy postupovali z prvního místa s ojedinělým skóre 18:1. Výsledky druhé skupiny nám do cesty o finále poslaly Českou Lípu "I". V tomto zápase se nám nepodařilo proměnit několik šancí, nedařilo se nám kombinovat tak jako v předchozích zápasech, byl to zápas z obou stran ubojovaný a utrápený. Soupeři se podařilo v skórovat z ojedinělé šance. Zvyšující aktivitou se nám podařilo vytvořit si tlak, který znamenal vyrovnávací branku z kopačky Honzy. Následovala však ojedinělá situace, kdy rozhodčí uznal regulérní branku, ale nakonec ji po diskusi s pořadateli, diváky? odvolal......

Arsenal I - Jičín - - 1:0

Zápas o 3. místo pro nás znamenal znovu se utkat se soupřem z České Lípy, tentokrát s naším soupeřem ze skupiny. Kluci zopakovali výkon, který je zdobil v základní skupině a po brankách Patrika v 7. a 8. minutě zvítězili 2:0. Odměnou jim tedy bylo třetí místo a částečná náplast za neúčast ve finále.

Celkovým vítězem se stalo mužstvo Jičíněvse, které ve finále zdolalo Ars.I. 6:0