9.11.2013 - Milovice

 

Zdravím všechny příznivce kopané, té Jičínské obvzlášť.

 

Tento víkend byl pro ročník 2004 velice úspěšný. Tradičně pěkný turnaj v Milovicích oblíbený jak vždy kvalitním obsazením, tak perfektní organizací, počtem zápasu atd...

 

Jičín se prezentoval nejen výsledkově, ale také herně velice vyspěle. Pravidlo "Co se na tréninku naučíš, na zápase jako když najdeš" prezentovali ve všech zápasech a zaslouženě obsadili stříbrné pozice.

 

Turnaj jsme rozehráli proti Admiře Praha. Jirka Zmatlík byl k nezastavení a 2x rozvlnil síť soupeře. Střelecký se prosadil i v dalších zápase proti Viktorii Žižkov, kde se k němu přidla ještě Lukáš Z. a zajistili tak vítězství celkovým poměrem 3:0.

 

Následoval zápas proti mužstvu z nedaleké obce Straky. Kluci opojeni dvěmi předchozími výhrami byly k nezastavení a pokračovali v brankostroji - celkové skóre 5:0 - střelci, 2x Jirka Zm., 3x Jura!

 

Předposlední zápas proti Bohemians byl pro nás velice důležitý, v případě vítězství bychom si to v posledním zápase rozdali s doposud neporaženými Neratovicemi. Od začátku zápasu ale kluci nenechali nikoho na pochybách, že to s medailemi z tohot turnaje myslí vážně. Zápas začal Honza Bílek, Bohemians dokázali odpovědět na 1:1, pak už byl ale zápas v jednoznačné režii Jičína. 4x se trefil Jura, 2x Martin, 1x Nikolas.

 

Poslední zápas proti již tradičnímu soupeři z Neratovic jsme prohráli 2:3. Byl to zápas naprosto vyrovnaný se šťastnější koncovkou pro Neratovice.

 

Díky klukům za výkon, trenérům za čas, který klukům věnují. Protože se na to dalo koukat....! :-)