15.12.2013 - Turnaj Jičín (pořadatel Jičíněves)

 

Zdravím,

po dvou turnajích Milovicích jsme se tentokrát utkali se soupeři v Jičíně. Jednalo se o klasický turnaj ... dvě skupiny po čtyřech soupeřích. Dle výsledků ve skupině následují boje o umístění, o medaile.... V naší skupině jsem se utkali se soupeřem z Jablonce, Dobrovice a Turnova Pěnčína, ve druhé skupině se potkávaly soupeři Jičíněves, Hlinsko, Libiš a AFK Pečky.

Jako první jsme se utkali se soupeřem z Turnova. Vše naznačovalo, že si kluci výkonnost z Milovických turnajů převzali i do Jičína. Soupeře jsme hokejovým výsledkem deklasovali 5:0. Patrik vstřelil 3 goly, po jednom golu vstřelil Jura a Martin.

Následovalo utkání proti Jablonci. Chrpič opět udržel čisté konto, výsledek 3:0... (Nikolas, Zmáťa, Jura - každý po 1 gólu)

Třetí utkání ve skupině proti "divizní" Dobrovici znamenalo zaseknutí brankostroje, ale také bojovnosti. Kluci asi čekali, že to tam bude padat samo, bez bojovnosti výsledky sami nepřijdou... prohra 2:1 pro nás znamenala 2. místo ve skupině a v boji o finále jsme se potkali s tradičním soupeřem z Jičíněvse.

Boj o finále - Jičíněves:Jičín 6:0

Nikdo z rodičů si asi nepřál být po tomto zápase v kabinách. Co se tam dělo ví nejlépe jen hráči a trenér, kteří o tom radši doposud nemluví....

Zápas o poslední možné, bronzové, medaile nám přisoudil opět Dobrovice. Vítr v kabině však zřejmě zafungoval a prohru ve skupině jsme soupeři vrátili vítěstvím 3:0. V tomto utkání se o branky podělil Jura 2x a Zmáťa 1x.

 

Všem přeji za realizační tým krásné Vánoce a do Nového roku hodně nejen fotbalových úspěchů.

 

B Jičín Jablonec Dobrovice Pěnčín Turnov Body Skóre Umístění
Jičín B 3:0 1:2 5:0 6 9:2 2.
Jablonec 0:3 B 0:2 5:2 3 5:7 3.
Dobrovice 2:1 0:2 B 5:2 9 6:3 1.
Pěnčín 0:5 2:5 1:2 B 0 3:9 4.